Valná hromada

18. 1. proběhla Valná hromada SDH Uhlířské Janovice. Zahájil ji oddíl mladých hasičů, který si pro tuto příležitost připravil poučné povídky o tom, jak vznikají požáry. Poté byly předneseny zprávy o činnosti za loňský rok. Dále bylo předáno ocenění p. Tůmovi, za dlouholetou práci v JSDHO. Oceněn byl i Radek Protiva, za výsledky v soutěži TFA. Starosta SDH poděkoval i končícím členům výboru P. Bartákovi a Z. Pěkné. Hostem na naší Valné hromadě byl za OSH Kutná Hora p. A. Karda, velitel HZS ČR PS U. Janovice ppor. ing. Pavel Karda, ředitel HZS ÚO Kutná Hora plk. ing. Jiří Pokorný, zástupci SDH Jindice a starosta města p. Barták. V závěrečné diskusi připomněl p. Urban blížící se výročí 150 let založení sboru a nutnost začít s přípravami na toto výročí.