Bezpečně na cestě 5

V sobotu 19. 10. 2020 se v Uhlířských Janovicích uskutečnila bezpečnostně-preventivní akce s názvem Bezpečně na cestě 5. Počasí oproti minulým letům konečně přálo a sešlo se kolem 80 soutěžících. V mnoha rozmanitých disciplínách si děti vyzkoušely znalosti nejen z dopravní výchovy, ale například i z první pomoci. Na startu každý dostal látkový pytlíček, reflexní prvek, soutěžní kartu na 12 stanovišť, pitíčko a sušenku. Po nasbírání všech razítek děti obdržely medaili a mohly si vybrat z mnoha cen. Program byl zpestřen vystoupením mažoretek a zásahem jednotky Sboru dobrovolných hasičů Uhlířské Janovice. Zájem veřejnosti nás i přes současnou situaci mile potěšil a rádi bychom v této zářijové tradici společně s SDH Uhlířské Janovice pokračovali i v dalších letech. Děkuji těm, kteří nám na stanovištích pomáhali, a také našim sponzorům v čele s Městem Uhlířské Janovice.
Za organizační tým Mgr. Petra Procházková

Více foto ve fotogaleri