Běh na rozhlednu vysoká
05.10.2022

1.10. proběhl na rozhledně Vysoká běh na rozhlednu s účastí několika našich závodníků. Vydařený závod, ze kterého jsme přivezli několik pěkných umístění. Muži s DT 1. místo, muži bez DT 1. a 4. místo, muži nad 40 let 1.a 3. místo, ženy nad 40 let 1. místo, starší žáci 5. místo, mladší žáci 1. a 10. místo

Memoriál Stanislava a Petra Jechových
05.10.2022

Sváteční středu 28.9. se uskutečnil memoriál St. a P. Jechových, závod na 60m jednotlivců. Vzhledem k deštivému počasí a velmi mokrému terénu na fotbalovém hřišti, musel být závod přesunut na tréninkové hřiště mladých hasičů, kde byly podmínky o něco lepší.

Den se složkami IZS
08.09.2022

3. 9. proběhl na Hasičské zbrojnici 2 Den se složkami IZS. Dopoledne a odpoledne byly k vidění ukázky hasičů, záchranky a policie ČR. Mimo hlavní program průběžně probíhalo malování na obličej, vědomostní kvíz pro děti, skákací hrad a další atrakce. Od 15:00 pak pokračoval program s živou hudbou. Pro děti i dospělé bylo připraveno celodenní občerstvení.

08.09.2022

Ve dvou termínech na konci prázdnin se uskutečnila brigáda, která byla zaměřena na úklid na Hasičské zbrojnici 2 a přípravu na 3. 9., kdy se uskuteční Den s IZS

Taneční zábava
08.09.2022

30. června se v Hasičské zbrojnici uskutečnila taneční zábava s živou muzikou. Pouze 80 lidí je omezená kapacita sálu v Hasičské zbrojnici a tak nebylo možné uspokojit poptávku po vstupenkách. Povedená akce a chvála organizátorům.

08.09.2022

2. 7. proběhla další brigáda na úklid a stěhování v nově opravené Hasičské zbrojnici. Byly zprovozněny prostory výčepu, kuchyně, sál a šatna.

Den pro školku
08.09.2022

Školka z Miskovic navštívila janovické hasiče v pátek 17.6.. Pro školku byl připraven program nejen v Hasičské zbrojnici, kde byl hlavní program, ale také na rybníce v Ostašově, kde díky p. Kašparovi proběhla část programu.

08.09.2022

Již tradiční akci na 1. května, Den otevřených dveří, připravili pro děti i dospělé členové SDH a oddílu mladých hasičů. Pro děti byli připraveny různé dovednostní úkoly a za jejich splnění si pak mohli vybrat z připravených cen. Pro všechny pak byla připravena možnost, prohlédnout si vystavenou techniku, kterou disponuje zásahová jednotka SDH a ochutnat připravené občerstvení.

08.09.2022

Brigáda na úklid nově opravené Hasičské zbrojnice byla svolána na 23. 4.. Byly provedeny úklidové práce v prostorách hasičské zbrojnice.

Valná hromada
08.09.2022

26. 2. proběhla Valná hromada SDH Uhlířské Janovice. Po zahájení byly předneseny zprávy o činnosti SDH za loňský rok. Po ukončení činnosti starosty a místostarosty SDH, byla provedena volba nového vedení. V závěrečné diskusi připomněl p. Urban blížící se výročí 150 let založení sboru a nutnost začít s přípravami na toto výročí.

PF 2022
01.01.2022

SDH Uhlířské Janovice přeje hodně zdraví a úspěchů v novém roce.

Poslední kolo TFA ligy
27.11.2021

Poslední kolo TFA ligy Středočeského a Pražského kraje se uskutečnilo 13. 11. v Plchově. Soutěž se již dostala do povědomí a již po několikáté byla naplněna maximální kapacita účastníků. Z našeho sboru se již jako tradičně zúčastnil Radek. Soutěž byla jako vždy velmi profesionálně uspořádána a celý den utekl jako voda. Závěrečné kolo bylo pro mnoho soutěžících velmi důležité, přestože bylo celkem 9 závodů, tak potřebovali získat ze 7 z nich co nejlepší umístění do celkového pořadí. Právě v tomto závodě se ve většině kategorií rozhodovalo o celkovém pořadí v lize. Radkovi se v závodě dařilo a umístil se svým časem na ne moc populární bramborové příčce.....