Chodovský tuplák 2017

Poslední dubnovou sobotu se konal první ročník Chodovského tupláku, který navázal na úspěšný nultý ročník. Na registraci se ráno sešlo celkem 22 účastníků soutěže, z toho 4 ženy. Po zaregistrování posledních soutěžících se začalo s výstupem vzhůru k výšinám. Panovala zde velmi milá a přející nálada k úspěšnému zdolání 19 pater s překážkou v podobě dvou 20kg kanystrů v 10. patře. Nutno však podotknout, že všichni účastníci závodili v plné zásahové výstroji, která váží přibližně 30 kg, nesoucí na zádech plný dýchací přístroj a v rukou bourací sekeru, tzv. tuplák. Z řad našeho sboru se zúčastnil Radek Protiva, který si již vyzkoušel nultý ročník a chtěl úspěšně navázat v jeho dalším pokračování. S časem 3 minuty a 11 vteřin skončil na skvělém 7. místě. Hasiči z Chodova zajistili skvělé podmínky pro účastníky, aby mohli vytvářet pěkné časy a dělat si nové osobní rekordy. Budeme se těšit na další ročník!