Ocenění práce členů JSDHO

Na Valné hromadě byla oceněna práce dvou dlouholetých členů zásahové jednotky SDH Uhl. Janovice, Vlastimila Semráda a Jaroslava Brodského, kteří v zásahové jednotce ukončují svoji činnost. I nadále však zůstávají aktivními členy SDH. Za jejich práci pro jednotku a nasazení při výjezdech jim ocenění,poděkování a věcné dary předal velitel JSDHO Petr Barták, starosta SDH U. Janovice Petr Dufek, starosta města U. Janovice Mgr.Jiří Buchta, starosta OSH Kutná Hora Jaroslav Dušek, a za HZS ředitel územního odboru Kutná Hora plk. Ing. Jiří Pokorný. Ocenění si převzal pouze Vlastimil Semrád. Jaroslav Brodský se předání nemohl zůčastnit z důvodu nemoci a tak mu bude předáno při nejbližší příležitosti.