Rozhledna Vysoká

Předposlední sobotu 22. dubna se konala již tradičně soutěž ve výstupu na rozhlednu Vysoká u Kutné Hory. Počasí závodníkům nepřálo a okusili tedy své síly a možnosti za velmi deštivého dne. Na startu se utkalo celkem 57 závodníků v 5-ti kategoriích. Z řad našeho sboru se zúčastnilo 10 chlapců. Ti závodili ve dvou kategoriích: muži bez dýchacího techniky a starší žáci. V kategorii starších žáků se umístili naši členové, Ladislav Bílek na 1. místě a následoval ho Jakub Vyhnánek na 2. místě.
V kategorii muži bez dýchací techniky se umístil nejlépe Jan Vyhnánek na 2. místě, Jiří Vyhnánek
na 4. místě, Lukáš Pytloun na 6. místě, Ondřej Dufek na 15. místě, Radek Protiva na 18. místě, Daniel Šturma na 22. místě, Jakub Mašek na 25. místě a František Lorenc na 26. místě.
Všichni závodníci se potýkali s nepřízní počasí v podobě střídajícího se deště se sněhem, který doprovázel mírný vítr. Ani ten je však nezastavil a těšíme se na další úspěchy našich členů.