TFA Velké Zboží

Další soutěž v TFA nám přinesla druhá srpnová sobota. Hasiči z Velkého Zboží připravili 12. Srpna v dopoledních hodinách začátek sedmého ročníku Velkozbožského železného hasiče ve svém sportovním areálu. Po zaregistrování všech závodníků a rozdělení do patřičných kategorií – muži s dýchací technikou, muži bez dýchací techniky pouze jako zátěž a ženy bez dýchací techniky, se mohlo začít s běháním.
Náš sbor reprezentoval Radek Protiva, na kterého čekalo 80 úderů v Hummer boxu, smotání 2 hadic, bariéra, slalom, roztažení zavodněné hadice a následné trefení do terče, vystoupání do patra a vytažení břemene, figurína, 8x převalení pneumatiky z vozu Tatra, přesunutí břemene pomocí palice, přenesení dvou barelů a zašroubování proudnice.
Celou trať zvládl za šest a půl minuty a ze soutěže si odvezl krásné 2. místo v kategorii muži bez dýchací techniky.