Valná hromada

Valná hromada SDH Uhlířské Janovice proběhla dne 8.12. 2022. Po zahájení byly předneseny zprávy o činnosti SDH za loňský rok. Poté starosta SDH předal ocenění Stanislavu Procházkovi, za reprezentaci v požárním sportu, kde dosáhl na titul mistr republiky, v kategorii mladších žáků a halový mistr republiky na 60m s překážkami. Poděkování pak patřilo panu Jaroslavu Urbanovi, kterému SH ČMS za jeho práci, udělilo titul Zasloužilý hasič. Hlavním tématem bylo zvýšení členských příspěvků od roku 2023. Zvýšenou částku pak Valná hromada odhlasovala.  Hostem na letošní Valné hromadě byl ředitel HZS ÚO Kutná Hora plk. ing. Jiří Pokorný, starosta města P. Barták, zástupce OSH Z. Pěkná, zástupci SDH Jindice a Chmeliště.