Závod TFA

4. závod Pražské a Středočeské ligy TFA - Prague Fireman Race TFA se konal v sobotu 17.06.2023 v Praze - Satalicích. I tohoto závodu se zúčastnil náš člen Radek, který se této disciplíně věnuje již několik let. Sešlo se zde více než 300 závodníků napříč všemi věkovými kategoriemi, a tak se zaplnila kapacita celého dne. Počasí vypadalo, že bude závodníkům celý den dopřávat, ale nakonec se musel závod párkrát přerušit kvůli silnému dešti. V kategorii muži 18+ soutěžilo 24 závodníků, mezi nimi i Radek. Tomu se zadařilo a vybojoval si pěkné 1. místo, jak ve své kategorii, tak i v závodu celkově a odvážel si tak s sebou domů i putovní pohár, o který v dalším roce znovu zabojuje. Teď bude následovat během prázdnin pauza pro závodníky a budeme se těšit, až se nám všichni představí při letošní premiéře 5. kola Pražské a Středočeské ligy TFA zde u nás v Uhlířských Janovicích.