Ocenění práce členů JSDHO
13.03.2016

Na Valné hromadě byla oceněna práce dvou dlouholetých členů zásahové jednotky SDH Uhl. Janovice, Vlastimila Semráda a Jaroslava Brodského, kteří v zásahové jednotce ukončují svoji činnost. I nadále však zůstávají aktivními členy SDH.

Školení strojníků a velitelů
07.03.2016

Ve dnech 4. a 5.3. proběhla v hasičské zbrojnici 1 v Uhlířských Janovicích cyklická příprava velitelů jednotek, velitelů družstev a strojníků JPO III a JPO V. Školiteli se na krátký čas stali příslušníci HZS ČR PS Kutná Hora a PS Uhlířské Janovice. Velkou výhodou je, že školení provádějí příslušníci, se kterými se běžně setkáváme při zásazích a tak s nimi můžeme řešit i konkrétní situace, které se při zásahu mohou vyskytnout.

Hasičský bál
20.02.2016

Tradiční hasičský bál se uskutečnil v pátek 19.2.2016 v sále Kooperativy. K tanci a poslechu hrála kapela Březovanka, která na našem bále hraje již několikátou sezonu. Příjemný večer ještě zpestřila bohatá tombola, kterou věnovali naši sponzoři, za což jim patří veliký dík. Pakliže, se Vám na našem bále líbilo, budeme se na Vás těšit zase příští rok.

Pokračují práce na kontejnerech
25.01.2016

Ani sobotní sněžení nemohlo zastavit práce na dvou kontejnerech, které se připravují pro vozidlo IVECO DAILY.

Pozitivní bilance roku 2015
27.12.2015

Úspěšný letošní rok mají za sebou dobrovolní hasiči v Uhlířských Janovicích. Po pětiletém úsilí se podařilo dokončit celkovou rekonstrukci bývalých uhelných skladů, které členové SDH upravovali do současné podoby. Zprovozněna tak byla hasičská zbrojnice II. I když již existuje hasičská zbrojnice I, sídlí zde spolu s dobrovolnými hasiči i útvar HZS, a pro dobrovolné hasiče zbývá jen jedno garážové stání.

PF 2015
11.12.2015

Sbor dobrovolných hasičů Uhlířské Janovice přeje všem členům a ostatním podporovatelům příjemné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce.

BRIGÁDA
15.10.2015

24.10.2015 se od 08:00 na bývalých uhelných skladech, dnes požární stanice II uskutečnila tradiční podzimní brigáda, která byla o týden přesunuta pro nepřízeň počasí.